b_900_0_10132122_10_images_projekty_dom-w-chorwacji_00.jpg

Listopad 2009

Powierzchnia użytkowa: 290m2
W tym:
Powierzchnia domu: 160m2
Powierzchnia apartamentu: 50m2
Powierzchnia pracowni: 80m2

Zlokalizowany w miejscowości Janjina w Chorwacji, na działce położonej nad samym brzegiem morza. Lokalizacja mimo niewątpliwego uroku jest dość trudna z uwagi na przebiegającą między domem a morzem dość ruchliwą pieszą ścieżkę. Założeniem było odizolowanie domu od drogi z jednoczesnym wykorzystaniem walorów miejsca z bardziej osłoniętej drugiej kondygnacji.
Celem inwestora było wybudowanie nowoczesnego domu w którym znalazłoby się miejsce na pracownię malarską oraz dodatkowy apartament dla gości. Ważnymi elementami miały również być weranda jako część domu wykorzystywana zimą oraz basen.
Zaproponowany przez nas dom jest połączeniem kształtów i proporcji lokalnego budownictwa z nowoczesną modernistyczną architekturą.

dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina dom w Chorwacji, Janjina

neoprojekt Wojciech Netzel ul. Wojska Polskiego 36, lok.1, 95-070 Aleksandrów Łódzki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 606919914