'neoprojekt' to zespół architektów działający formalnie od 2007r.
Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania oraz nadzoru wykonawczego zdobyte w kraju i zagranicą. Posiadamy uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności architektonicznej zarówno do projektowania jak i kierowania robotami budowlanymi. Umiejętności oraz pozyskana przez lata praktyka pozwalają nam mierzyć się z ambitnymi projektami i takich poszukujemy.

Mamy na swoim koncie wiele realizacji, które stanowią podstawę i silną rekomendację w naszym portfolio. Wśród nich znajdują się indywidualne projekty domów jednorodzinnych, budynki biurowe, komercyjne, sportu i rekreacji, użyteczności publicznej, hale magazynowe oraz nowoczesne osiedla mieszkaniowe.

Nasz zespół współtworzy grupa sprawdzonych i doświadczonych rzeczoznawców oraz projektantów architektury, konstrukcji, instalacji i dróg. Wykonujemy kompletne, wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Uczestniczymy w procesie budowy, służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie inwestycji, dbając o zgodność realizacji z projektem.

Nasze zaangażowanie doceniają inwestorzy wielokrotnie polecając nam realizacje swoich kolejnych zamierzeń budowlanych. Jesteśmy wdzięczni zarówno za ich zaufanie jak i wszystkich innych uczestników procesu budowlanego, który zaczyna się od kresek na białym arkuszu w naszej pracowni a kończy dokumentem pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Architektura jako sztuka formowania przestrzeni jest naszą pasją od lat, obserwujemy jej rozwój na świecie i w kraju. Śledzimy nowe technologie i trendy. Dysponujemy najnowocześniejszym oprogramowaniem projektowym umożliwiającym pracę w systemie BIM dającym możliwość stworzenia szczegółowego, wielobranżowego obiektu cyfrowego 3D zawierającego wszystkie niezbędne informacje o projektowanym budynku.
Prowadzimy działalność na terenie całego kraju a także poza jego granicami.

neoprojekt Wojciech Netzel ul. Wojska Polskiego 36, lok.1, 95-070 Aleksandrów Łódzki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 606919914